Başbakan’dan Siyaset Akademisi birincisine plaket verildi.

K2_READ 893 K2_TIMES
K2_RATE_THIS_ITEM
(0 Oylar)
Başbakan’dan Siyaset Akademisi birincisine plaket verildi. Başbakan’dan Siyaset Akademisi birincisine plaket verildi.

AK Parti AR-GE Başkanlığınca düzenlenen 3. Dönem Siyaset Akademisi sınavlarında birinci olanlara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından plaket takdim edildi.

Geçtiğimiz haftalarda sonuçlanan siyaset akademisi sınavında il birincisi olan M. Nuri Çelik ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Halit Süheyl Direk, Ankara’da düzenlenen törende başbakan tarafından plaketle ödüllendirildiler.

AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen 55. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında ödüle layık görülen M. Nuri Çelik Başbakan Erdoğan’ın elinden bir plaket aldı. Toplantıda siyaset akademisin Türkiye’de bir ilki başardığını ve alanında tek örnek olduğunu belirtti. Siyaset akademisinin siyasete bilgi açısından kalite kattığını kaydeden Başbakan Erdoğan, demokratik açılım sürecinde Batman’ın önemine de değindi ve İl Başkanlarından çalışmalarına daha bir gayretle devam etmelerini istedi.

Toplantıda ayrıca tüm Türkiye genelinde siyaset akademisi İl Koordinatörlerine katkılarından dolayı birer plaket verildi. Batman İl Koordinatörü Halit Sühey Direk’e siyaset akademisi boyunca yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı Başbakan Erdoğan tarafından bir teşekkür belgesi verildi.


Domain Domain business directory